Konzultace - poradenství

Nevhodný jídelní režim je často příčinou vzniku a narůstání nadváhy i v případě, že nepřijímáte nadměrné množství potravy. Výživový poradce vám pomůže nastolit rovnováhu mezi množstvím jídla, které sníte, a množstvím energie, kterou vydáte (pohybem, prací, sportem).

Náš výživový poradce se stane vašim koučem,vysvětlí vám všechno, co bude potřeba k tomu, abyste své stravě rozuměli a uměli si jídelníček řídit dlouhodobě sami. Bude vás motivovat, ale i kontrolovat. Společně dosáhnete takových výsledků, které si naplánujete. Dostanete mnoho tipů co nakupovat, vařit, ale i rady jak zvládnout jídlo v restauraci nebo na zahraničních cestách. Naučí vás jíst 5x denně s ním už nevynecháte žádnou snídani, svačinu ani večeři a budete zažívat pocit většího klidu, budete sytí a přitom budete hubnout. Nebudete se cítit unavení, nebudete trpět na "chutě", protože vaše tělo dostane vše, co žádá.

Celý program od sestavení osobního nutričního plánu až po změnu stravovacích návyků trvá 3 až 6 měsíců.

3.měsíční program / 6.měsíční program

Pro lidi, kteří se nechtějí jen pobavit o chybách v jídelníčku. Mají zájem své stravování opravdu změnit, jsou ochotni na tom dlouhodobě pracovat, dále se vzdělávat, nechat se vést. Stanu se vašim koučem, vysvětlím vám všechno, co bude potřeba k tomu, abyste své stravě rozuměli a uměli si jídelníček řídit dlouhodobě sami. Budu vás motivovat, ale i kontrolovat. Společně dosáhneme takových výsledků, které si naplánujeme. Dostanete ode mne mnoho tipů co nakupovat, vařit, ale i rady jak zvládnout jídlo v restauraci nebo na zahraničních cestách.

Co konkrétně můžete očekávat

NAUČÍM VÁS JÍST 5X DENNĚ

Nevhodný jídelní režim je často příčinou vzniku a narůstání nadváhy i v případě, že nepřijímáte nadměrné množství potravy. Se mnou už nevynecháte žádnou snídani, svačinu ani večeři a budete zažívat pocit většího klidu, budete sytá a přitom budete hubnout.

STANOVÍM SPRÁVNÉ MNOŽSTVÍ JÍDLA

Jde o rovnováhu mezi množstvím jídla, které sníte, a množstvím energie, kterou vydáte (pohybem, prací, sportem). Jediným logickým způsobem snížení váhy je získat zápornou energetickou bilanci mezi příjmem a výdejem.

NEBUDETE MÍT HLAD A BUDETE HUBNOUT

Nebudete jíst dvě mrkve denně proto, abyste snížili příjem. Naučíme vás jíst tak, abyste získali objemný a sytý pokrm, ale energetická bilance vycházela dobře. Na každé schůzce dostanete inspirační recepty.

SKLADBOU ŽIVIN DOCÍLÍME KOMPLEXNÍ VÝŽIVY

Chcete přece zhubnout a nestrádat! Profesionály sestavený dietní stravovací plán je oproti různým dietám výhodný v tom, že neškodí tělu a zdraví, protože dodává i při menším energetickém příjmu potřebné živiny. Nebudete se tak cítit unavení, nebudete trpět na "chutě", protože vaše tělo dostane vše, co žádá.

PODPOŘÍM VÁS VE VAŠEM ÚSILÍ

Jsem tady pro vás. Naslouchám vašim pocitům a řešíme všechna úskalí. Mám pro vás spoustu materiálů, které Vám usnadní život. Konečně budete mít jasno v tom, jak jíst trvale zdravě. Vaše výsledky jsou naší dobrou vizitkou. Těšíme se s vámi z každého zhubnutého kila a rádi to oceníme.

VÝSLEDKY NA SEBE NENECHAJÍ DLOUHO ČEKAT

  • sestavím vám osobní nutriční plán – stanovím váš energetický příjem, zastoupení živin (sacharidů, tuků, bílkovin) a jejich začlenění v jednotlivých jídlech s ohledem na váš fyzický výdej
  • při pravidelných osobních konzultacích zanalyzujeme jídelníček, a vyladíme nedostatky
  • poradíme se, jak zvládnout nečekané situace (svátky, oslava, návštěva, nemoc, apod.), abyste neohrozili průběh hubnutí
  • čeká vás „akademie výživy“ - postupně vás provedu všemi oblastmi jídelníčku (nápoje, mléčné výrobky, pečivo, přílohy, zelenina, maso, atd.) tak, abyste se v nich dokonale vyznali a uměli si jídelníček kaloricky i nutričně uhlídat
  • obohatím vás o nové nápady k vaření, aby vám zdravé jídlo chutnalo, budete dostávat recepty na přípravu jednotlivých jídel
  • seznámím vás se surovinami, které neznáte, nebo nejsou ve vašem repertoáru, protože nevíte, jak byste je využili
  • podpořím vás v zařazení vhodných pohybových aktivit
  • program bude trvat 3 nebo 6 měsíců a vám se změní stravovací návyky k lepšímu


Ceník procedury

Konzultace - poradenství 2 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok