Infuzní balíčky

Balíčky:

Imunita PLUS

Vitamín C + Glutathion

Kombinace dvou silných antioxidantů vitamínu C a Glutathionu, podaných infuzní formou, je ideální ke zvýšení obranyschopnosti organismu. Aplikuje se jako prevence nachlazení, chřipky a k posílení vlastní imunity.

Imunita AKUT

Vitamín C + Glutathion + Vápník

Podává se v raných stádiích nastupující chřipky či virózy a při denní aplikaci budete obvykle během několika málo dnů zcela v kondici. V případě, že je nemoc již rozvinutá, podáním infuze se výrazně zkrátí doba léčby.

Vitalita

Vitamín C + Glutathion + Magnesium

Balíček je vhodné podávat po prodělané nemoci, proti únavě a syndromu vyhoření nebo jako zdroj energie pro sportovce.

Manager

Vitamín C + Glutathion + Komplex vitamínů B

Zajistí komplexní podporu organismu díky kombinaci antioxidantů a vitamínů skupiny B. Je ideální pro klienty s vyšším psychickým či fyzickým vypětím a pro ty, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu.

Manager PLUS

Vitamín C + Glutathion + Citikolin + Komplex vitamínů B + Magnesium

Jedná se o komplexní balíček obsahující vitamíny C a B, antioxidanty, minerály a neuroprotektiva. Je vhodný zejména pro lidi pracující pod velkým stresem, ve vysokém nervovém vypětí či pod velkou fyzickou zátěží. Směs těchto látek podporuje mozkovou činnost a chrání ji před nepříznivými vlivy jako je mozková mrtvice či syndrom vyhoření.

Antistres

Vitamin C + Komplex vitamínů B + Citikolin + Magnesium

Kombinace vitamínů skupiny B, minerálů a neuroprotektiv je cílená na celkové zklidnění organismu. Zlepšuje paměť, regeneruje nervy a uvolňuje svalový tonus. Doporučuje se velmi vytíženým, zaneprázdněným klientům nebo jedincům, kteří si prochází stresovým obdobím.

Antiaging

Vitamin C + Glutathion + Komplex multivitamínů

Koktejl třinácti vitamínů nejen posílí imunitu, ale podpoří tvorbu kolagenu, který zjemní vrásky a zpomalí proces stárnutí pleti. Zároveň působí protizánětlivě a řeší problémy akné. Výsledkem bude vyhlazená, rozjasněná pleť bez zánětů, zarudnutí a tmavých skvrn.

Ceník procedury

Infuzní balíček IMUNITA PLUS 1 800 Kč
Infuzní balíček IMUNITA AKUT 2 100 Kč
Infuzní balíček VITALITA 2 100 Kč
Infuzní balíček MANAGER 2 200 Kč
Infuzní balíček MANAGER PLUS 2 900 Kč
Infuzní balíček ANTISTRES 2 300 Kč
Infuzní balíček ANTIAGING
Při koupi 5 jakýchkoliv infuzních balíčků od nás dostanete jeden infuzní balíček zdarma.
2 500 Kč

Potřebujete více informací?

Poučení o výkonu
Objednat se na zákrok