4D laserový lifting

Nejúčinnější laser současnosti

Převratná novinka na poli laserových technologií kombinuje dva nejvýkonnější typy – erbiový a neodymový laser.

Nová technologie umožňuje hloubkové pronikání tepla, modelaci tkáně i frakční působení, přičemž nedochází k nepříjemným pocitům ze strany pacienta. Tento nejmodernější přístup s mnoha kontrolními mechanismy minimalizuje nežádoucí účinky a ošetření jsou při svém výrazném působení velmi bezpečná.

Multifunkční přístroj navíc kombinuje různé typy nástavců a nastavení parametrů, které umožňují nejširší spektrum zákroků na poli estetické medicíny, dermatologie, gynekologie, ORL a chirurgie.

Výrobce je celosvětovým lídrem laserové technologie s garancí maximálního komfortu a efektivity u všech svých aplikovaných laserových ošetření.

Fotona SP Dynamis Pro vyniká svým účinkem:

  • Nejhlubší penetrace
  • Maximální bezpečnost
  • Dokonalá všestrannost


Fotona SP Dynamis Pro v estetické dermatologii:

  • Neinvazivní 4D omlazení „4D non invasive Facelifting“
  • Neinvazivní ošetření očního okolí „Smooth Eyes“
  • Neinvazivní ošetření očního okolí „Foxy Eyes“


Neinvazivní 4D omlazení „4D non invasive Facelifting“

Unikátní neinvazivní laserové ošetření obličeje umožnuje komplexní antiagingové působení pomocí čtyř různých laserových modulů. Jako jediný systém kombinuje aplikační postup z vnější i vnitřní strany tváře, proniká nejhlouběji a stimuluje tvorbu kolagenu i ve vrstvách tkáně, kam běžné lasery či neinvazivní přístroje nedosáhnou.

Se dvěma vlnovými délkami laseru Er: YAG + Nd:YAG umožňuje přístroj cílené ošetření ve čtyřech úrovních, ošetří se tedy jak povrchové vrstvy frakčním modulem, tak hluboké i vnitřní struktury tváře v rámci modelace. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují výraznější účinek.

Principem ošetření je kontrakce kolagenu ve všech strukturách tváře a následné vypnutí a vyplnění extracelulární matrix bez nutnosti aplikace výplňových materiálů.

Jaké jsou výhody tohoto ošetření?

  • Neinvazivní ošetření
  • Bez rekonvalescence
  • Bez nutnosti anestezie
  • Celoroční aplikace

Doporučený počet opakování je 2-3x s frekvencí 1 měsíc.


Neinvazivní ošetření očního okolí „Smooth Eyes“

Neinvazivní bezbolestné ošetření očního okolí díky laserovému ošetření Er:YAG laserem odstraní povislou kůži očních víček a váčků pod očima. Unikátní laserová technologie zjemní a vyhladí oční okolí bez nutnosti invazivního chirurgického řešení a bez nutnosti anestezie či rekonvalescence.

Principem ošetření je kontrakce kolagenu ve všech strukturách tváře a následné vypnutí a vyplnění extracelulární matrix bez nutnosti aplikace výplňových materiálů.

K dosažení optimálního efektu je vhodné proceduru zopakovat 3x s odstupem 1 měsíce.


Neinvazivní ošetření očního okolí „Foxy Eyes“

Non invasive Eye Lifting

Unikátní laserové ošetření očního okolí – horních i spodních očních víček - se speciálním vektorovým ošetřením čela. Kombinovaným zákrokem se zbavíte nejenom povislých očních víček, ale dochází také k liftingu obočí a tím k otevření oka a rozzáření Vašeho pohledu. Unikátní technologie omladí celé oční okolí. Je zcela neinvazivní, bez nutnosti anestezie.

Principem ošetření je kontrakce kolagenu ve všech strukturách tváře a následné vypnutí a vyplnění extracelulární matrix bez nutnosti aplikace výplňových materiálů.

K dosažení optimálního výsledků je vhodné tuto proceduru 3x zopakovat s frekvencí 1 měsíce.   

Ceník procedury

4D Facelifting 18 500 Kč
Foxy Eyes 9 000 Kč
Smooth Eyes 4 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok