Tripolární radiofrekvence

Metoda radiofrekvence slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

Tato patentovaná tripolární technologie násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím jedinečného systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných klinických výsledků, a to zejména u ochablé pleti, celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek.

Tripollar radiofrekveční technologie nevyužívá žádný druh světla, je tedy možné metodu použít pro ošetření všech druhů i fototypů pleti a to po celý rok. Ošetření přístrojem s tripolární energií je zcela bezbolestné a změny jsou viditelné hned při prvním ošetření.


Výsledkem radiofrekvenčního působení je

  • hladší a pevnější pokožka
  • redukce jemných linek a vrásek
  • vylepšení kožní struktury


RADIOFREKVENCE + OXY GENEO

Současně s radiofrekvenčním omlazením tváře získáte výhody exfoliace a okysličení pokožky s infuzí základních živin a hydratačních látek pro její obnovu.

Oxy Geneo - 3 terapie v jednom ošetření: exfoliace, infuse, okysličení.

Průlomová technologie OxyGeneo™ poskytuje vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži v hlubších úrovních. Ošetření OxyGeneo™ je vhodné pro všechny typy pleti – jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku. 

Hluboká infuze koncentrovaných aktivních látek přináší vynikající výsledky v boji proti stárnutí.

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje.

1.  EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

2.  INFUZE

Kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat koncentrovanou výživu pro omlazení a hydrataci pleti nebo infuzi látek pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

3.  OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje bublinky CO2, které jemně praskají na povrchu pleti. Vzniká tak fyziologická reakce, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

Celé ošetření je bezbolestné, uklidňující, vnímané jako příjemná masáž. Během radiofrekvenčního působení cítíte pouze teplo, při aplikaci hydratačních a výživných látek a následném okysličení pleti vnímáte uklidňující masážní tahy exfoliační hlavice.

Ceník procedury

obličej 3 500 Kč
obličej + podbradek 4 500 Kč
obličej + podbradek + krk 5 000 Kč
oční okolí vč. spánkové oblasti 2 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok