Nanofrakční radiofrekvence

Nanofrakční radiofrekvence nabízí nechirurgické řešení problémů, kdy je potřeba napravit ochablost a nerovnosti kůže. Terapie zvyšuje tvorbu kolagenu a provokuje přestavbu tkáně na jakékoliv části těla. Ošetření mají nejrychlejší zotavení z celého portfolia omlazujících přístrojových technik.


Výhody nanofrakční radiofrekvence

  • zmenšení pórů a vyhlazení struktury pokožky
  • odstranění jemných linek a vrásek obličeje, krku i dekoltu
  • zpevnění a vyhlazení kůže
  • zmenšení pigmentových skvrn
  • zjemnění jizev po operaci a jizev po akné
  • regenerace tkáně v oblasti očního okolí s postupným odstraněním pytlů pod očima

K přestavbě tkáně využívá technologie Vevus Viva mikrojehličky, kterými je bezpečně aplikováno teplo pomocí nanofrakčních radiofrekvenčních pulsů. Tento proces vede k vytváření mikroskopických ran na pokožce, s následným hojením. Díky hojení dochází k vyhlazení povrchu pokožky.

Protože jsou ranky nepatrné, oku neviditelné, nepříjemné pocity jsou minimální (jen pocit horkosti 1–3 hodiny po zákroku). 24 hodin po ošetření lze již aplikovat make-up a nastupuje efekt vyhlazení.

Doba zotavení je zhruba 48 hodin (nebo až 5 dní u maximálních dávek pulsů). Obvykle se doporučují 3 ošetření v rozestupu jednoho měsíce.

Dokud se kůže kompletně nezotaví, doporučujeme nevystavovat se přímému slunci. Po každém ošetření je nutné používat krémy s maximálním SPF 50, a to po dobu 3 týdnů.

Ceník procedury

obličej 7 500 Kč
krk 7 000 Kč
dekolt 7 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok