Regenerace povislé kůže a vrásek na krku za pomoci kyseliny hyaluronové

Rádi bychom vám představili nejnovější ošetření krku s použitím speciálně připravené kyseliny hyaluronové. Tento postup, který se provádí pomocí precizní mezoterapeutické pistole, je účinný a velmi populární u žen i mužů, kteří chtějí revitalizovat svůj krk a získat pevnější, elastickou a vypnutou pokožku. 

Díky technologickému pokroku je tento skinbooster inovativně síťovaný, což znamená, že účinky jsou trvalejší a viditelné . Navíc je ošetření minimálně bolestivé a aplikuje se pouze jednou, což znamená méně času stráveného v ordinaci a méně návštěv.Proceduru bychom doporučili těm, kteří chtějí zlepšit vzhled svého krku, bez ohledu na věk či pohlaví. Můžete se spolehnout na vynikající výsledky a cítit se sebevědoměji a mladší. Navíc, díky našemu týmu profesionálních a zkušených terapeutů, se budete cítit v bezpečí a v dobrých rukou. 


Nepodceňujte význam péče o svůj krk a vyzkoušejte nejnovější technologii v oblasti estetické dermatologie – regeneraci krku s novou generací kyseliny hyaluronové. Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s našimi odborníky hned teď!

Ceník procedury

Regenerace povislé kůže a vrásek na krku za pomoci kyseliny hyaluronové cena od 10 300 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok