Dermální výplně s calcium hydroxyapatitem

S pokročilým věkem přispívá k tvorbě vrásek postupná ztráta kolagenu a elastinových vláken v dermis. Nasolabiální vrásky a marionetové vrásky - vrásky od koutků úst směrem dolů, které jsou důsledkem ztráty objemu tváře, demonstrují, že naše pokožka stárne. Tvář začíná vypadat unaveně, nazlobeně nebo smutně, i když máme dobrou náladu. Doplnění ztraceného objemu a vypnutí pleti jsou dva faktory, které zjemňují vzhled vrásek. Neinvazivní a dlouhotrvající řešení těchto typických příznaků stárnutí se může uskutečnit pomocí aktivní dermální výplně.

Aktivní dermální výplň totiž účinně zjemňuje mírné až hluboké vrásky, ideálně se používá na dosažení kompletní korekce tváře. Nasolabiální vrásky, marionetové vrásky a oblast sanice se dají ošetřit v jednom sezení. Vynikající výsledky jsou viditelné už po 10 dnech.

Ošetření v oblasti lícních kostí a oblasti sanice vede k rychlému liftingovému efektu a zlepšení celkové kvality pokožky. Dle individuálních požadavků může být potřebná doplňková korekce.

Dermální výplň se jemně injekčně aplikuje do pokožky, obvykle v malém množství s velmi jemnou jehlou nebo kanylou. Mimo efektu okamžitého získání objemu stimulují vysoce kvalitní složky výplně přirozenou syntézu kolagenu. Díky tomuto účinku vede ošetření také ke zlepšení kvality pokožky. Výsledky ošetření jsou dlouhodobé, ale ne trvalé. Mnoho pacientů se na ošetření opakovaně vrací, protože jsou s výsledky plně spokojení.

Ceník procedury

obličej 12 000 Kč
ruce 12 500 Kč

Potřebujete více informací?

Poučení o výkonu
Objednat se na zákrok