Mezoterapeutická pistole

Mezoterapeutická pistole je mezoterapeutický přístroj, který umožňuje plošnou aplikaci kyseliny hyaluronové do vybraných vrstev kůže v ideálním množství. Díky nastavení parametrů přístroje je estetický materiál přesně distribuován a maximálně precizně rozložen v celé ošetřované oblasti.

Mezoterapeutická pistoli s vybranou kyselinou hyaluronovou lékař přikládá na povrch kůže, aplikační hlavice vytvoří podtlak - za pomoci vakua se přisaje k povrchu epidermis a ze sterilní kartuše s mikrojehlami „vystřelí“ vybraná dávka estetického materiálu. Tak dochází k aplikaci do zvolené hloubky, a to v rozmezí 0,2-4 mm s přesně zvolenou velikostí jedné aplikační dávky.

Právě díky této technologické novince, je možné všechny parametry dokonale upravit a to přesně podle individuální potřeby jakékoli kožní zóny. Je zde eliminována chybovost lidské ruky. Tak lze dosáhnout dokonalé celoplošné hydratace, a to bez jakýchkoli nežádoucích tvarových změn.

Ošetření klienty v ničem nelimituje. Vpichy jsou tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku může být pleť jemně oteklá, lehce začervenalá, mohou být patrny mikrovpichy a mikropapulky, které nejpozději třetí den vymizí.

Injector se využívá k omlazení pokožky obličeje, krku i dekoltu. Lze jej využít k vypnutí jemných vrásek v oblasti horního rtu, kolem očí a na tvářích. Pro zlepšení komfortu zákroku aplikujeme znecitlivující krém.

Ceník procedury

Mezoterapeutická pistole 10 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok