All on 4

Metoda „All-on-Four“ je využívána v případech, kdy pacientovi chybí všechny zuby na jedné, nebo obou čelistech. Rozhodnout se pro ni lze, i pokud pacient trpí opravdu těžkou formou paradontózy, případně pokud jsou jeho opěrné zuby pohyblivé a nelze je dále rekonstruovat.

Nové zuby jsou k implantátům pevně fixovány a zabrání se tak nečekanému vypadávání zubní protézy. Nový můstek nahrazuje esteticky i funkčně celý zubní oblouk dolní nebo horní čelisti.

Před zavedením zubních implantátů do čelisti se provádí 3D RTG vyšetření pro získání přesných informací o kvalitě a množství čelistní kosti. Implantáty ALL ON 4 se vsazují šikmo mimo anatomickou strukturu, proto není nutná augmentace kosti.

Unikátnost této metody spočívá v tom, že realizace zubní náhrady je oproti konvenčním postupům jednodušší, rychlejší a pro pacienta výrazně méně nepříjemná. Běžně se u chybějících zubů používá až 8 implantátů, při tomto zákroku postačí 4 implantáty. Ošetření se tak nejen finančně snižuje (méně implantátů), ale také vás čeká méně návštěv a možnost okamžitého využívání nového chrupu.

Ceník procedury

All on 4
Kompletní náhrada všech zubů v čelisti pomocí můstku neseného 4 implantáty.
cena od 270 000 Kč

Potřebujete více informací?

Poučení o výkonu
Objednat se na zákrok